AquaCarpioAquaCarpioRyba je kámoš
Připlavte i na náš web
cart
Jak nakupovat

Odstoupení od kupní smlouvy

 

Odstoupení od kupní smlouvy

 

  1. Kupující, který je spotřebitelem, má při objednávce zboží některým prostředkem komunikace na dálku v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě čtrnácti (14) dnů ode dne převzetí zboží.
  2. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 zák. č. 89/2012., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“), nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží vyrobeného na zákázku, upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.
  3. Odstoupení od kupní smlouvy musí být nejpozději 14. den předáno k doručení prodávajícímu. Odstoupení od kupní smlouvy musí kupující adresovat na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího obchod@ryby-jezirka.cz
  4. V případě odstoupení od smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nejpozději do 14 dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.
  5. Ve lhůtě čtyř (4) dnů od vrácení zboží kupujícím je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.
  6. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu (včetně nákladů vynaložených na dodání zboží) nejpozději do deseti (10) dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží způsobem uvedeným v Odstoupení od smlouvy. Prodávající není povinen k vrácení kupní ceny, pokud kupující nevrátí prodávajícímu v souvislosti s odstoupením od smlouvy objednané a dodané zboží zpět
  7. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
  8. Kupující je oprávněn (nikoliv povinen) použít pro odstoupení od smlouvy vzorový formulář Oznámení o odstoupení od smlouvy přiložený k těmto obchodním podmínkám.

Soubory ke stažení

Odstoupení od kupní smlouvy
doc (129.54 kB)

Důležité informace

Jak nakupovatObchodní podmínkyKontakty a otevírací dobaOdstoupení od kupní smlouvyUplatnění reklamaceKdo jsme
Oase authorised
Oase authorised
Oase authorised

O rybách

Chov rybRybí receptyOkrasné rybyBiologie rybKapr KOI barevné varianty
Platební brána ComGate

Kontakty

thin-phone +420 774 751 163
thin-mail obchod@ryby-jezirka.cz

AquaCarpio
Ing. Lukáš Borozidis
Bratronice 18
Mladá Boleslav

IČO: 736 23 024
DIČ: CZ8109220955

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 16:00