AquaCarpioAquaCarpioRyba je kámoš
Připlavte i na náš web
cart
E-shop zahradní jezírka

Bakterie a enzymy

Nitrifikační startovací bakterie do zahradního jezírka jsou primárně určeny do jezírkových filtrací. V naší nabídce najdete jezírkové bakterie v tekuté, suché i gelové formě. Balení zpravidla obsahuje směs bakterií a živný roztok. Výběr konzistence záleží jen na vašich preferencích a zvyku při práci s nimi.

Bakterie se vkládají přímo do zahradního jezírka nebo do biologické části jezírkové filtrace, kde aktivně odbourávají dusíkaté látky. Jejich použití je celoroční. Zásadní význam mají na jaře, při nastartování nových filtračních systémů a po čištění filtrace jako startovací bakterie do jezírka. Pomáhají rychle nastolit biologickou rovnováhu v jezírku a posilují účinky biologické filtrace.

Všechny bakteriální přípravky, jako jsou nitrifikační (startovací) bakterie pro jezírkové filtrace, mléčné bakterie, přípravky na úpravu vody, odstranění kalu, odstranění zelené vody a vláknité řasy doporučujeme nakupovat jen v množství, které je adekvátní pro vaše zahradní jezírko a které zvládnete spotřebovat během sezóny. Přípravky obsahují živé bakterie postupem času se množství bakterií obsažených v balení snižuje. Z toho důvodu zde naleznete různé velikosti balení jezírkových bakterií a můžete si vybrat to, které je pro Vás nejvhodnější.

 

Filtrace

285
949

Filtrace podle parametrů

like
tip
price-tags   -6%
like
tip
like
tip
price-tags   -7%
like
tip
price-tags   -6%
like
tip
like
tip
price-tags   -5%

Důležité informace

Jak nakupovatObchodní podmínkyKontakty a otevírací dobaOdstoupení od kupní smlouvyUplatnění reklamaceKdo jsme
Oase authorised
Oase authorised
Oase authorised

O rybách

Chov rybRybí receptyOkrasné rybyBiologie rybKapr KOI barevné varianty
Platební brána ComGate

Kontakty

thin-phone +420 774 751 163
thin-mail obchod@ryby-jezirka.cz

AquaCarpio
Ing. Lukáš Borozidis
Bratronice 18
Mladá Boleslav

IČO: 736 23 024
DIČ: CZ8109220955

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po - Pá: 9:00 - 17:00