
Vysoce účinný biocidní přípravek Oase AquaActiv AlGo Fountain 500 ml rychle potlačuje růst řas v okrasných…
Oase AquaActiv AlGo Fountain 500 ml je vysoce účinný přípravek určený pro čištění okrasných fontán a menších ozdobných nádrží. Spolehlivě a rychle odstraňuje nepříjemný růst řas v ozdobných nádržích jako jsou např. fontány, nádrže s fontánami a jiné vodní prvky. Trvale udržuje vodu čirou a brání navíc nepěknému růstu řas, takže vodní prvek zůstává čistý a vizuálně atraktivní.
AlGo Fountain je vysoce dávkovaný biocid a proto nesmí být použitý v zahradních jezírkách s biologickým filtračním zařízením a nebo osazením rybkami. Je určen výhradně pro okrasné nádrže bez živočichů, kde je prioritou čistý vzhled vody a potlačení řas.
Výhodou tohoto přípravku je, že nereaguje s kovy např. měděnými prvky fontán. Tzv. neobarvuje fontány oxidy kovů např. měděňkou, takže je vhodný i pro dekorativní fontány s kovovými tryskami nebo ozdobnými prvky.
Dávkování a obsah:
500 ml roztoku stačí na 200 litrů vody. 5 l koncentrátu stačí na 10 000 litrů vody. Účinek nastupuje již po 24 hod.
Doporučujeme pravidelně dodatečné dávkování každé 4 týdny, abyste dosáhli optimálního výsledku a udrželi vodu dlouhodobě čistou. Nadměrné dávkování vede k nadměrné tvorbě pěny. V takovém případě vyměňte 50 % vody.
Přípravek je ideální pro menší i střední okrasné fontány, nádrže s fontánami a jiné dekorativní vodní prvky bez ryb a biologické filtrace. Používá se přímo do vody podle doporučeného dávkování. Pro udržení stabilně čisté vody je vhodné opakovat aplikaci každé 4 týdny.
AlGo Fountain je vhodný pro vnitřní i venkovní fontány. Lze jej kombinovat s mechanickým čištěním nádrže a pravidelnou údržbou čerpadel a trysek, čímž prodloužíte životnost celého systému.
Ne. AlGo Fountain je vysoce dávkovaný biocid a nesmí být použitý v zahradních jezírkách s biologickým filtrem ani s rybami. Je určen pouze pro okrasné fontány a nádrže bez živočichů.
Základní dávka je 500 ml na 200 litrů vody. Pro trvale čistou vodu doporučujeme pravidelné dodatečné dávkování každé 4 týdny.
Nadměrné dávkování vede k nadměrné tvorbě pěny. V takovém případě vyměňte 50 % vody v nádrži a dále dávkujte podle doporučení výrobce.
Účinek nastupuje již po 24 hodinách od aplikace. Voda se postupně projasní a růst řas se výrazně omezí.
Ano. AlGo Fountain nereaguje s kovy, například měděnými prvky fontán, a neobarvuje je oxidy kovů, jako je měděnka.

AquaCarpio
Ing. Lukáš Borozidis
Bratronice 18
Luštěnice, Smilovice 294 42
IČO: 736 23 024
DIČ: CZ8109220955
OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po - Pá: 9:00 - 17:00 hod
So: 09:00 - 13:00
Ne: ZAVŘENO
PRODEJ RYB
Pátek: 10:00 16:30 hod
Sobota: 10:00 12:30 hod