AquaCarpioAquaCarpioRyba je kámoš
Připlavte i na náš web
cart
E-shop zahradní jezírka

Tripond Algen - Stop | proti řasám a zelenání vody

TRIPOND | 1490_06108-1
like
tip

Přípravek proti řasám a zelenání vody

Vyberte variantu

Skladem
 23 ks
614,00 Kč
-1%
616,72 Kč,
ušetříte: 2,72 Kč
(24,56 €)

Informace

Algen-Stop pomáhá rychle od znečištění vody řasami! (zelená voda - sinice, jednobuněčné řasy, koloidní řasy). Speciální složky naruší metabolismus řas. Řasy poté nejsou schopny fotosyntézy a "umírají hlady". Také pomáhá při malém nárůstu vláknitých řas. Při velkém nárůstu vláknitých řas použijte přípravky přímo určené proti vláknitým řasám. Přípravek nesnižuje výkon filtru. 

 

Aplikace:

Odměřenou dávku Tripond Algen-Stop zřeďte vodou z jezírka v poměru 1:20. Pomocí konve s kropítkem nalijte ráno na hladinu rybníčku. Při aplikaci a během ní vypněte na několik hodin UV-lampu. Zbytky zředěného výrobku můžete vylít do kanalizace.

 

Doporučení: Aplikujte nejlépe v dopoledních hodinách. Řádně před použitím prostudujte návod. Výsledek se nedostaví okamžitě, ke zlepšení může dojít až za několik dní.

Upozornění: Není vhodný do jezírek s jesetery. Jeseteři mohou být vůči přípravku více vnímaví.

 

 

Dávkování: 1 litr přípravku / 20 m3 objemu jezírka. V počáteční fázi růstu řas (zelenání vody) aplikujte 50 ml na 1 000 litrů vody objemu jezírka. Po dvou až třech týdnech aplikaci opakujte. V případě vyššího výskytu řas použijte dvojnásobnou dávku. Pokud najdete modře zbarvené řasy doporučujeme každý den aplikovat jednu pětinu z normální dávky po dobu pěti po sobě jdoucích dnů.

 

Upozornění: V případě problémů okamžitě vyměňte min. 50% vody. Nejsou známé žádné interakce s Tripond nebo jinými jezírkovými přípravky. Tento přípravek neobsahuje žádné látky jako PBT nebo vPvB. Buďte obezřetní, jedná se o algicid.

 

Prázdné obaly likvidujte běžným způsobem, vypláchněte je. Při požití vyvolejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte pod studenou tekoucí vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě kontaktu s pokožkou odstraňte potřísněný oděv a omyjte pokožku vodou a mýdlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neobsahuje huminové kyseliny a organické dusíkaté sloučeniny. Minimální datum trvanlivosti uvedeném na obalu. Uchovávejte v suchu a chladu do 25°C.

Bezpečností pokyny: P273: Zabraňte uvolnění do životního prostředí. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. Tekutý algicid Reg.-NR.: N-57810Složení: CuSO4 Síran mědnatý (2,4g/l), Monolinuron (400 mg/l)

Důležité informace

Jak nakupovatObchodní podmínkyKontakty a otevírací dobaOdstoupení od kupní smlouvyUplatnění reklamaceKdo jsme
Oase authorised
Oase authorised
Oase authorised

O rybách

Chov rybRybí receptyOkrasné rybyBiologie rybKapr KOI barevné varianty
Platební brána ComGate

Kontakty

thin-phone +420 774 751 163
thin-mail obchod@ryby-jezirka.cz

AquaCarpio
Ing. Lukáš Borozidis
Bratronice 18
Mladá Boleslav

IČO: 736 23 024
DIČ: CZ8109220955

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 16:00