AquaCarpioAquaCarpioRyba je kámoš
Připlavte i na náš web
cart
E-shop zahradní jezírka

Tripond Pro-Balance

TRIPOND | 1496_06041-1
like
tip

Směs bakterií, vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a enzymů pro okrasné ryby. Posiluje obranyschopnost…

Vyberte variantu

Skladem
 6 ks
358,00 Kč
-5%
375,90 Kč,
ušetříte: 17,90 Kč
(14,32 €)

Informace

Směs bakterií, vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a enzymů pro okrasné ryby. Posiluje obranyschopnost a zlepšuje zužitkování potravy. Tripond Pro-Balance aktivuje střevní bakterie Koi, čímž posiluje obranyschopnost a zužitkování potravy. Použitím Tripond Pro-Balance klesá zatížení (koncentrace) vody amoniakem, čímž klesá zátěž pro Koi i jezírkové filtry. Redukuje škodlivé bakterie a patogeny (původců nemocí) a zlepšuje a udržuje dobrou kvalitu vody.

 

Popis výrobku:

  • posiluje obranyschopnost a zlepšuje zužitkování potravy u okrasných ryb a Koi, tím snižuje množství vytvořených exkrementů a následně i zatížení jezírkové filtrace.
  • při založení jezírka, po výměně vody, při vysazení nových ryb, při spojení více chovů, při nadměrném krmení, při vysoké obsádce, během léčby, při zvýšení výskytu NH3 amoniaku nebo NO2 dusitanů.
  • může být kombinován s léčivy a snižuje následky špatné léčby, netvoří rezistenci, zcela neškodný pro lidi, ryby a vše živé.

 

Aplikace a dávkování:

Tímto prostředkem se nedá předávkovat. Před použitím protřepte a nalijte přímo na hladinu rybníka, do filtru nebo do krmení.

Aplikace v krmné dávce: 1-2 krát týdně přidejte do krmení cca 10 ml na 100 g, nechte 5 minut působit a pak vše zkrmte. Vždy připravte novou krmnou dávku, neponechávejte nic na později.

Aplikace do vody: Při prvním dávkování cca 500 ml / 10 000 litrů nalijte do rybníka na celou plochu hladiny. Následně každé dva týdny nebo po částečné výměně vody v rybníku cca 250 ml /10 000 litrů. Při nízké cirkulaci vody v rybníku doporučujeme požadované množství dát do kropící konve (500 ml/konev) a nalít na hladinu.

Upozornění: Případný zápach není závadný a je přirozenou vlastností výrobku.

Důležité informace

Jak nakupovatObchodní podmínkyKontakty a otevírací dobaOdstoupení od kupní smlouvyUplatnění reklamaceKdo jsme
Oase authorised
Oase authorised
Oase authorised

O rybách

Chov rybRybí receptyOkrasné rybyBiologie rybKapr KOI
Platební brána ComGate

Kontakty

thin-phone +420 774 751 163
thin-mail obchod@ryby-jezirka.cz

AquaCarpio
Ing. Lukáš Borozidis
Bratronice 18
Mladá Boleslav

IČO: 736 23 024
DIČ: CZ8109220955

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po - Pá: 9:00 - 17:00